سبک زندگی

حمله قلبی در زنان جوان مرگبارتر است

سکته قلبی جدی ترین نوع حمله قلبی است که در مدت زمان طولانی وقفه در خون رسانی ناشی از انسداد کامل عروق کرونر وجود دارد.

27 آبان 1399

کولاکوویچ: ایرانی ها ملت با فرهنگی هستند، کوبیاک اشتباه کرد

ایگور کولاکوویچ می گوید مردم ایران ملتی صاحب فرهنگ هستند و او دوران خاطره انگیزی را در این کشور سپری نموده است.

12 آبان 1399

گلچین بهترین جملات انگلیسی درباره مادر

صحبت کردن در خصوص مقام مادر کار آسانی نیست که هر آن چه در خصوص عظمت و شکوه مادر بگوییم کم گفته ایم. اما همه ما گاهی به دنبال متن های زیبا و یا حتی جملات انگلیسی درباره مادر هستیم تا با به اشتراک گذاری آن ها در شبکه های اجتماعی، به نوعی ارادت خود را نسبت به...

30 مهر 1399

کاخ پترهوف روسیه

کاخ پترهوف روسیه کاخ عظیم و باشکوهی ست که در سنت پترزبورگ روسیه و به دستور پتر کبیر برای فرمانروایی ساخته شد که بعد ها و در سال 2007 تا کنون بعنوان یکی از عجایب روسیه شناخته شده است و همپنین در میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است.

25 مهر 1399

لغو محرومیت های بانکی صاحبان 14 کسب و کار

خبرنگاران : رفع محدودیت چک برگشتی متقاضیان و ضامنان طرح های اعطای تسهیلات مرتبط با شیوع ویروس کرونا و طرح ودیعه اجاره بر داشته می شود.

16 مهر 1399

خبرنگاران 13 اثر برتر معلمان خوزستانی به جشنواره ملی تفکر و سبک زندگی راه یافت

اهواز-خبرنگاران- مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: 13 اثر برتر معلمان خوزستانی به دبیرخانه کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس تفکر و سبک زندگی راه یافت.

7 مهر 1399

خبرنگاران بوشهری ها، شنا در بستر بیماری ها

خبرنگاران- بوشهر- دریا مزیت های زیادی برای ساحل نشینانی که گرما، رطوبت و شرجی همجواری با آن را تحمل می کنند، دارد، یکی از این مزایا شنا، تفریح و بازی بدون هزینه و آسان در آب ها و ماسه های ساحلی است که برای برخی ساکنان نقاط دور دست دریا آرزو به شمار می رود....

2 مهر 1399

مقایسه پورشه پانامرا با مازراتی کواتروپورته و مرسدس بنز CLS

پورشه که همیشه به خاطر خودروهای اسپرتش شناخته می گردد، در نظر داشت که با فراوری مدل پانامرا صندلی خود را در بازار بیش از گذشته تثبیت کند و با ارائه خودرویی چهاردر، که مناسب خانواده باشد، در بازار صندلی مطلوب تری را به دست آورد. اما کمپانی های دیگر مثل...

28 شهریور 1399

عجیب ترین کویر دنیا کجاست؟ و چرا به دره مرگ معروف است؟

تا به حال اسم دره مرگ به گوشتان خورده است؟ دره مرگ کجاست؟ چرا نام دره مرگ را روی این دره ترسناک گذاشته اند؟ اگر مشتاقید تا جواب این سوالات را بدانید، با ما همراه باشید تا در این مقاله به تمامی سوالاتی که درباره دره مرگ دارید، پاسخ داده شود.

20 شهریور 1399

بهترین هتل های باکو از لوکس ترین تا ارزان ترین، تصاویر

از آنجایی که گشت و گذار و انتخاب یک اتاق، از میان بیش از 100 هتل در باکو وقت و انرژی بسیار می خواهد. به همین خاطر، لیست بهترین هتل ها در باکو یاری کننده خواهد بود.

23 مرداد 1399

دیدنی های کلاردشت،تصویری از یک رویا در مازندران

دیدنی های کلاردشت ، تصویری از یک رویا در مازندراندر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره دیدنی های کلاردشت ، تصویری از یک رویا در مازندران ،سخن خواهیم گفت.

8 تیر 1399

خواص و مضرات تخم شربتی

تخم شربتی در حقیقت دانه های گیاه ریحان کوهی است که به علت داشتن ترکیبات موسیلاژی (لعاب دار) به صورت محلول در آب (شربت) استفاده می گردد و پس از جذب آب به صورت ژله ای درمی آید …

26 خرداد 1399

خدماتی به گردشگران در لواسان ارائه نمی شود

مهمان ناخوانده ای به نام کرونا ویروس امان همه را بریده است و این روزها کسی دل خوشی از آن ندارد. اگر خودمراقبتی، رعایت بهداشت و غربالگری را جدی نگیریم به طور حتم در کوچه، خیابان، محله و روستاهای گردشگری اطراف تهران هم به آن دچار می شویم.

6 اردیبهشت 1399

بسته شدن ورودی نور از سمت چمستان و محمودآباد روی غیربومیان

ورودی شهرستان نور از سمت چمستان و محمودآباد در استان مازندران برای کنترل ویروس کرونا با مصوبه ستاد مبارزه با کرونای شهرستان و دادستانی روی مسافران غیر بومی بسته شده است.

6 اردیبهشت 1399