اخبار سیاسی

کم مصرف ترین خودروهای ایرانی و خارجی بازار کدامند؟

کم مصرف ترین خودروهای ایرانی و خارجی بازار کدامند؟ اگر هنگام خرید خودرو برای شما هم سوال شده که ماشین های کم مصرف ایرانی خارجی که در بازار می توان یافت کدام گزینه ها هستند، این مطلب می تواند به شما یاری کند.

15 تیر 1401

رشد 55 درصدی اعطای تسهیلات در شعبه سنندج

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس شعبه سنندج بانک توسعه صادرات از رشد55درصدی اعطای تسهیلات درده ماهه امسال اطلاع داد وگفت:این شعبه بالغ بر1000میلیارد ریال تسهیلات درمدت یادشده به صادرکنندگان وتولیدکنندگان اعطا نموده است.

27 خرداد 1401

ارتباط مستقیم مردم قم با مدیرکل راه و شهرسازی

خبرنگاران/قم رییس اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی استان قم گفت: به منظور افزایش رضایتمندی، تکریم ارباب رجوع و حل مسائل آنان در حوزه مسکن، راه و شهرسازی، دیدار عمومی مدیر کل بدون واسطه با مراجعین انجام می گردد.

25 خرداد 1401

مذاکره کننده ارشد ایران راهی تهران می شود

تهران (پانا) - مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران در چارچوب رایزنی های معمول در جریان مذاکرات، امشب سفر کوتاهی به تهران خواهد داشت.

22 خرداد 1401

توسعه واکسیناسیون از عوامل مدیریت مطلوب موج ششم کرونا است

تهران (پانا) - جلسه کارگروه روسای کمیته های تخصصی کرونا عصر امروز(چهارشنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهوری برگزار گردید.

13 خرداد 1401

مردم 13 فروردین 30 درصد کمتر اینترنت مصرف کردند

بنابر آمار وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، مصرف اینترنت در روز پایانی تعطیلات نوروز 30 درصد کاهش یافت؛ اما به طور کلی در ایام نوروز ترافیک دیتا افزایش محسوسی داشته است.

10 خرداد 1401

ایران قید میزبانی جام جهانی فوتسال را زد، کوبیدن بر طبل توخالی!

به گزارش خبرنگاران، مهرماه سال گذشته و در زمان ریاست شهاب الدین عزیزی خادم بر فدراسیون فوتبال بود که ایران برای گرفتن میزبانی جام جهانی 2024 فوتسال اعلام آمادگی کرد. در آن موقع، حسین شمس که رابطه نزدیکی با عزیزی خادم داشت خبر آمادگی ایران برای میزبانی...

7 خرداد 1401

هزینه 100 درصد مازاد درآمدهای سازمان جنگل ها و دامپزشکی کشور برای پیشگیری از سیل و خشکسالی

تهران (پانا) - با موافقت نمایندگان 100 درصد مازاد درآمدهای سازمان جنگل ها، امور اراضی کشور و دامپزشکی کشور نسبت به درآمدهای مصوب این سازمان ها برای پیشگیری از سیل و خشکسالی هزینه خواهد شد.

1 خرداد 1401

مصاحبه امیر فنائیان مدیرعامل خبرنگاران با مدتورپرس (خبرگزاری گردشگری سلامت)

گفت وگوی سردبیر مدتورپرس با امیر فنائیان، مدیرعامل خبرنگاراندفتر کارش سفیدی چشم گیری دارد. هارمونی ای از رنگ های روشن که با بک گراند تیره پشت میزش، کنتراست خاصی ساخته. در ساختمان 6 طبقه خبرنگاران در یکی از کوچه های بخارست-وزرا، بیش از 200 نفر مشغول کار...

30 اردیبهشت 1401

افزایش نرخ تورم در عربستان طی ماه گذشته

نرخ تورم در عربستان طی ماه فوریه 1.6 درصد افزایش یافت.

28 اردیبهشت 1401

ملاقات رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی با استاد دانشکده حقوق در دانشگاه سلطان قابوس

در حاشیه بیست وششمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب مسقط محمد سوری (رئیس پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی) با سیف بن سالم الهادی (استاد دانشکده حقوق در دانشگاه سلطان قابوس و رئیس بخش برنامه های دینی و فرهنگی رادیو و تلویزیون عمان)...

8 اردیبهشت 1401

برنامه وزارت ارتباطات برای باز مهندسی جریان ترافیک داده

به گزارش خبرنگاران، اواسط دی ماه وزارت ارتباطات از تشکیل کمیته اصلاح مهندسی ترافیک شبکه ملی اطلاعات و باز مهندسی جریان ترافیک داده کشور در راستای تحقق الزامات شبکه ملی اطلاعات خبر داد.

31 فروردین 1401

جدیدترین تصمیم شورای عالی انقلاب فرهنگی درباره کنکور، سهمیه ها زمان دار می شوند

دبیر ستاد راهبری اجرای نقشه جامع علمی کشور با تاکید بر اینکه همه سهمیه های کنکور مصوب در شورای عالی انقلاب فرهنگی و مجلس شورای اسلامی زمان دار باید شوند، گفت: تعدادی از سهمیه های فعلی کنکور با هم تناقض دارند.

30 فروردین 1401

راهنمای سفر به بلگراد، صربستان

راهنمای مسافرتی به بلگراد | Travel Guide To Belgradeوقتی حرف از سفر مقرون به صرفه می زنیم کمتر کسی به فکر اروپا می افتد. اما در همین اروپای خودمان کشورهایی فوق العاده زیبا و البته مقرون به صرفه وجود دارند که سفر به آن ها به هزینه زیادی احتیاج ندارد. یکی از این کشورهای...

23 فروردین 1401

در هیچ یک از نقاط آسیب دیده کشور مدرسه نیمه تمام و تخریبی نداریم

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور گفت در هیچ یک از نقاط آسیب دیده کشور مدرسه نیمه تمام، آسیب دیده و تخریبی وجود ندارد.

21 فروردین 1401

ضرورت احداث مرکز تجاری ایرانی در مسکو، تکمیل راه آهن رشت، آستار یکی از محورهای مذاکرات رئیس جمهور با پوتین بود

مسئول میز روسیه در سازمان توسعه تجارت ایران گفت: نزدیک به هفت سال از اجرای 25 کیلومتر خط ریلی رشت به بندر کاسپین که حلقه اتصال کریدور شمال به جنوب است می گذرد و این عدم تکمیل زیرساخت خود مانعی در جهت افزایش تجارت است.

16 اسفند 1400

ایران در وین تنها توافق دائم را می پذیرد

تهران (پانا) - شبکه قطری الجزیره به نقل از منابع ایرانی گفت که تهران در مذاکرات وین تنها توافق دائم را می پذیرد.

11 اسفند 1400

ایران و روسیه به چه توافق های مالی رسیدند؟

به گزارش خبرنگاران، سید احسان خاندوزی در این توئیت نوشت: پس از ملاقات با تجار ایرانی، با وزیر اقتصاد روسیه درباره سرعت بخشیدن به پروژه های خط اعتباری 5 میلیارد دلاری به توافق خوبی رسیدیم: 3 طرح نیروگاهی و 2 طرح ریلی و ترانزیتی (در کریدور شمال - جنوب یعنی...

4 اسفند 1400

مسکنی: اتاق شرایط (EOC) برای رصد آنلاین تعاونی ها تشکیل می شود

چهارمین دیدار های مردمی معاون امور تعاون با مدیران و کارشناسان امور تعاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان تهران با هدف پیگیری مصوبات نشست های گذشته برگزار شد.

26 بهمن 1400

لزوم کاهش بروکراسی ها برای تحرک بخشی به پروژه های عمرانی

خبرنگاران/سمنان معاون سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان بر لزوم کاهش بروکراسی ها در فرایند اجرایی کردن پروژه های حوزه عمرانی به منظور تحرک بخشی به آنها تاکید نمود و گفت: تحرک بخشی به فرایند اجرایی پروژه های عمرانی در سطح استان، به وسیله...

13 بهمن 1400
تعداد: (165)