نیمار دوباره به بارسلونا چراغ سبز نشان داد و مذاکره با PSG را متوقف کرد

به گزارش وبلاگ حامد، طبق ادعای یک رسانه اسپانیایی ستاره برزیلی تیم فوتبال پاری سن ژرمن برای چندمین بار به تیم سابقش برای بازگشت به نوکمپ چراغ سبز نشان داده است.

نیمار دوباره به بارسلونا چراغ سبز نشان داد و مذاکره با PSG را متوقف کرد

به گزارش وبلاگ حامد، نشریه آرا کاتالونیا مدعی شد که نیمار بار دیگر فرایند مذاکراتش با باشگاه پاری سن ژرمن را متوقف نموده چرا که هنوز امیدوار است که جهت بازگشتش به بارسلونا هموار گردد.

با انتخاب خوان لاپورتا به عنوان رئیس جدید باشگاه بارسلونا بسیاری از بارسلونایی های فعلی و سابق نسبت به بهبود اوضاع باشگاه امیدوار شده اند و نیمار هم ظاهراً خوشبین است که رئیس جدید شرایطی برای بازگشت وی به نوکمپ مهیا کند. در همین حال خوان لاپورتا هم هرگز احتمال بازگشت نیمار را رد ننموده است.

طبق ادعای نشریه آرا، نیمار در حالی به بازگشت به بارسلونا امید دارد که تنها یک سال دیگر به قراردادش با پاریسی ها باقی مانده است. در واقع PSG باید در این مدت نظر او را برای تمدید قرارداد جلب کند وگرنه تابستان سال 2022 بدون اینکه چیزی از بابت فروش او کسب کند، این بازیکن برزیلی را از دست خواهد داد.

چند روز پیش نیز آندره کوری، یکی از افراد نزدیک و مورد اعتماد نیمار مدعی شده بود که نیمار و مسی فصل آینده در کنار هم بازی خواهند کرد اما نه در پاری سن ژرمن بلکه در بارسلونا. در همین حال نشریه کاتالان نوشته که پینی زاهاوی، مدیربرنامه های نیمار که سال 2017 او را به پاری سن ژرمن برد، یک ماه پیش با خوان لاپورتا ملاقاتی داشته که در آن علاوه بر صحبت درباره انتقال داوید آلابا مدافع میانی اتریشی بایرن مونیخ به بارسلونا، درباره بازگشت نیمار به نوکمپ هم صحبت هایی اجرا شده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نیمار دوباره به بارسلونا چراغ سبز نشان داد و مذاکره با PSG را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نیمار دوباره به بارسلونا چراغ سبز نشان داد و مذاکره با PSG را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید