سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه از سمتش استعفا کرد

به گزارش وبلاگ حامد، تیم ملی فوتبال سوریه از جمله تیم هایی بود که در مسابقات انتخابی جام جهانی عملکرد چشمگیری داشت و پیروز شد با کسب 21 امتیاز و به عنوان صدرنشین گروه A به مرحله نهایی این رقابت ها صعود کند اما اوضاع داخلی در تیم ملی این کشور چندان مناسب نیست.

سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه از سمتش استعفا کرد

اختلافات نبیل معلول سرمربی سوریه با فدراسیون فوتبال این کشور و مسائل اقتصادی در نهایت باعث شد تا معلول روز گذشته به صورت رسمی از راهنمایی سوریه استعفا بدهد.

معلول با تایید خبر استعفایش از راهنمایی سوریه در یک مصاحبه تلویزیونی گفت: صبح روز چهارشنبه استعفایم را با احترام تقدیم فدراسیون سوریه کردم. 15 ماه بدون دریافت پول در تیم ملی سوریه کار کردم.

جزئیات استعفای سرمربی تیم ملی سوریه

نادر داود دستیار معلول هم در این خصوص گفت: ما از ماه مارس سال 2020 با فدراسیون سوریه برای راهنمایی تیم ملی سوریه قرارداد بسته ایم و تا امروز هیچ حقوقی دریافت نکرده ایم. علی رغم آن، ما به کار خود ادامه دادیم و پس از اردوها، راهی دور دوم مقدماتی جام جهانی و جام ملت های 2023 آسیا شدیم. آنچه که می توانم تایید کنم این است که معلول حتی یک دینار هم دریافت نکرده است. او در 18 مارس درخواستی را به رئیس فدراسیون سوریه داد تا بتواند پولش را بگیرد. معلول از چهارم اوریل مربی آزاد بود و می توانست سوریه را ترک کند اما به فدراسیون سوریه سه ماه فرصت داد و به کارش ادامه داد در حالی که چیزی تغییر نکرد.

به گفته داود، مسائل بین فدراسیون ورزش های عمومی سوریه و فدراسیون فوتبال این کشور و تاثیر آن بر تیم ملی در استعفای نبیل معلول بی تاثیر نبوده است.

حمله رئیس فدراسیون سوریه به نبیل معلول

فراس معلا رئیس فدراسیون فوتبال سوریه هم پیش از استعفای نبیل معلول از وی خواسته بود به دلیل باخت به تیم چین در آخرین ملاقات مرحله انتخابی، از سمت خود استعفا کند. معلا در مصاحبه ای تلویزیونی گفت: باوجود افت عملکرد تیم ملی سوریه، نبیل معلول از فدراسیون فوتبال درخواست 4 هزار یورو پاداش کرد. من این درخواست را رد کردم چون طبق قراردادی که داشتیم، معلول بیش از 80 هزار یورو پاداش صعود دریافت خواهد نمود.

رئیس فدراسیون فوتبال سوریه اضافه نمود: معلول یا دیگران نمی توانند ما را فریب بدهند. سوریه از سه مسابقه برای تضمین صعودش، به یک امتیاز داشت. آیا او می تواند بابت برد مقابل مالدیو و گوام پاداش دریافت کند؟ مردم سوریه توسط هیچکس فریب نمی خورند. این تیم، تیم کشور است معلول چیز جدید به تیم اضافه نکرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه از سمتش استعفا کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم ملی فوتبال سوریه از سمتش استعفا کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید