بهاروند: صعود پرسپولیس عصاره لیگ برتر بود

به گزارش وبلاگ حامد، سرپرست فدراسیون فوتبال صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا را نشان آمادگی و نتیجه برگزاری لیگ دانست و گفت: در صورت تأیید فیفا یاری داور الکترونیکی در لیگ برتر ایران طی یک سوم رقابت ها اجرایی می گردد.

بهاروند: صعود پرسپولیس عصاره لیگ برتر بود

به گزارش وبلاگ حامد ، حیدر بهاروند ظهر امروز در جلسه مجمع انتخاباتی هیات فوتبال خراسان شمالی با اشاره اهمیت انجام وظایف هیات ها در استان ها گفت: هیات های استانی وظایف مشخصی دارند که از جمله برگزاری مسابقات داخلی و کشوری و همچنین صدور مجوز و نظارت بر کلاس های فوتبال به همراه توسعه داوری و برگزاری کلاس های آن است.

وی با تأکید بر لزوم تفویض اختیار استادیوم ها و سالن های ورزشی به هیات فوتبال گفت: بعضی استان ها از نظر مالی ضعیف تر از خراسان شمالی هستند اما در عرصه تیمداری وارد شده اند باید در این جهت صندلی بهتری داشت.

سرپرست فدراسیون فوتبال با اشاره به برگزاری لیگ ها پس از شیوع کرونا توضیح داد: صعود تیم پرسپولیس به فینال مسابقات نشان داد که برگزاری و پیگیری لیگ باعث آمادگی تیم بود و توانست عصاره لیگ به این موفقیت دست پیدا کند.

وی فوتبال را ا زجمله سرگرمی های مهم مردم در منازل طی ایام شیوع کرونا برشمرد و ادامه داد: سال جاری نیز همه لیگ ها برگزار و این اتفاق در استان ها باید اجرایی گردد.

بهاروند در سرانجام به استفاده از داور الکترونیکی در لیگ برتر اشاره نمود و گفت: اگر استفاده از داور الکترونیکی در ایران به تأیید فیفا برسد، در یک سوم مسابقات این تکنولوژی مورد استفاده قرار می گیرد.

منبع: جام جم آنلاین

به "بهاروند: صعود پرسپولیس عصاره لیگ برتر بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهاروند: صعود پرسپولیس عصاره لیگ برتر بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید