نکونام: شرایط برای فولاد عادلانه نیست، کرونا یقه ما را گرفته است

به گزارش وبلاگ حامد، سرمربی فولاد معتقد است کرونا باعث ضعف تیمش در رقابت با مدعی های کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا شده است.

نکونام: شرایط برای فولاد عادلانه نیست، کرونا یقه ما را گرفته است

به گزارش وبلاگ حامد، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در نشست خبری این دیدار حاضر شد و اظهار کرد: شرایط بازی طوری نبود که بخواهیم به فکر بازی باشیم. آن قدر مبتلا شده به کرونا داشتیم که تمام تیم دریافت و رد کردند. چند بازیکن را با 2 تا 3 جلسه تمرین در ترکیب گذاشتم و تمام بازیکنان تعویضی ام تازه دیروز جواب منفی تست شان آمده بود.

او ادامه داد: تمرینات تیمم را با بازیکنان امید و جوان برگزار می کردم که تکلیف تاکتیک هایمان معین شود زیرا نفر برای تمرین کردن نداشتیم. این کرونا قطعا ادامه خواهد داشت و تیم ما هم خیلی ضربه خورد. خوب بازی کردیم و مجبور شدیم تعویض اجباری داشته باشیم و به بازیکنانی بازی دهم که نمی خواستم بازی کنند. ای کاش تیم ما سر حال بود و می توانست مثل قبل از کرونا بازی کند زیرا شرایط خوب بدنی در آن زمان داشتیم. تیم ما امروز از لحاظ بدنی افتاد و توان بازیکنان ما همین بود و کرونا باعث شکست ما شد. امیدوارم بازیکنان ما در بازی های بعد باشند. همین الان مربی اسپانیایی و 7 بازیکن ما در اهواز مشغول تمرین هستند تا شاید به بازی بعد برسند. ما مجبور بودیم بازی کنیم و بازی هم کردیم.

نکونام درباره خوب ظاهر نشدن مدافعان راست تیمش مقابل حملات پرسپولیس گفت: ما 3 دفاع راست داشتیم و هر 3 کرونا داشتند و مجبور بودند بازی کنند. یکی از آن ها را بین دو نیمه تعویض کردیم و نفر دوم نتوانست نفس بکشد و دوباره مجبور به تعویضش شدم. آن ها کرونا داشتند و این شوخی نیست و نمی گذارد شما نفس بکشید و راحت غذا بخورید.

وی در انتها درباره 5 هفته انتهای گفت: با این وصعیت باید توکل کنیم به خدا که بازیکنانم را داشته باشیم. در اهواز شرایط سخت است. ما را فرستادند راستی آزمایی و صحت حرفمان ثابت شد. دروغی نداریم که بگوییم و شرایط ما در اهواز خیلی بد است. با این شرایطی که داریم که دوباره گرفتارش شویم، تیم من از شرایط ایده آلش عقب می افتد. ما تا جایی که می توانیم می جنگیم اما 3 بازیکن من چه گناهی کردند که مستقیم از کرونا باید فوتبال بازی کنند. همه بازیکنان کلیدی من کرونا داشتند و من نمی توانم کاری بکنم. الآن شرایط من نابرابر است. من کارم را کردم و نتایج قبلی معین است. یک سری تیم ها هم می گویند باید سه هیچ شود. چه سه هیچ شدنی؟ ما حیا داریم و رعایت می کنیم مگر نه ما هم می توانیم مثل دوستان تیم مان آماده نباشد یا ضعیف تر باشد و به دنبال بازی نکردن باشد. تیم ما الآن مدعی است و می توانیم با تیم های بالای جدول که بودجه آن ها را نداشتیم رقابت کنیم اما فعلا کرونا یقه ما را گرفته است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نکونام: شرایط برای فولاد عادلانه نیست، کرونا یقه ما را گرفته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکونام: شرایط برای فولاد عادلانه نیست، کرونا یقه ما را گرفته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید