رنجرور خاصِ 300 هزاردلاری؛ پادشاه لوکس شاسی بلند ها

به گزارش وبلاگ حامد، دنیای SUV های لوکس و لاکچری هرروز پیشرفته تر و زیباتر می گردد. چندین نسخه مختلف از این خودرو ها در مارکت جهانی عرضه می شوند تا هر کدام بر دیگری تسلط یابند و گوی رقابت را از آن خود نمایند.

رنجرور خاصِ 300 هزاردلاری؛ پادشاه لوکس شاسی بلند ها

در کنار اسامی خاصی مثل رولزرویس کولینان، بنتلی بنتایگا و مرسدس بنز GLS 600 میباخ، نام رنجرور همواره درخشان بوده است. رنجرور تازه در نسخه های فرست ادیشن و اتوبیوگرافی، به عنوان یکی از مقرون به صرفه ترین SUV های لوکس در جهان شناخته می شد.

اما به تازگی شرکت لندرور نسخه ای خاص به لنزدان (Lansdowne) را معرفی نموده که بیش از 140 هزار دلار با نسخه های فرست ادیشن و اتوبیوگرافی از لحاظ قیمتی فاصله دارد! تفاوتی که بین این نسخه با نسخه های دیگر وجود دارد، فقط مربوط به ظاهر خودرو است. رنگ بدنه به خاکستری براق تغییر یافته و تریم بلک ادیشن هم برای آن در نظر گرفته اند.

در جلوپنجره رنجرور لنزدان قطعاتی فلزی به کار برده شده که به وسیله قدیمی ترین جواهر ساز بریتانیا، یعنی فاتورینی (Fattorini) ساخته شده است.

رنگ چرم کابین، چوب قرمز یا Rosewood نام دارد. نکته ای که در این رنجرور 300 هزار دلاری وجود دارد، امکان سفارش مشتری و انجام تغییرات به سلیقه اوست. تا به امروز 16 نفر این نسخه از رنجرور را سفارش داده اند.

منبع: فرادید

به "رنجرور خاصِ 300 هزاردلاری؛ پادشاه لوکس شاسی بلند ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رنجرور خاصِ 300 هزاردلاری؛ پادشاه لوکس شاسی بلند ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید