ترامپ به کرونا مبتلا شد

به گزارش وبلاگ حامد، در پی مثبت شدن آزمایش کرونای دستیار رئیس جمهوری آمریکا، دونالد ترامپ به همراه همسرش نیز از مثبت شدن آزمایش خود خبر دادند و وارد قرنطینه شده اند.

ترامپ به کرونا مبتلا شد

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در گفتگویی با فاکس نیوز قبل از اعلام نتیجه آزمایش کرونای خود گفته بود: تست کرونای هوپ هیکز، دستیار ارشد من مثبت شد. او سخت کار می نماید. او ماسک به صورت دارد، اما تستش مثبت شده است. من و همسرم نیز تست دادیم و منتظر جواب آزمایش هستیم.

ترامپ بعدا توئیت کرد که وی و همسرش تا زمانی که نتایج آزمایش کرونا بیاید در قرنطینه می مانند.

ترامپ در این توئیت نوشت: هوپ هیکز که سخت و بدون استراحت کار می نماید تست کرونا داد و تست، مثبت بود. این وحشتناک است! من و بانوی نخست نیز منتظر جواب تست هستیم؛ و تا زمان اعلام نتیجه تست، در قرنطینه می مانیم.

کاخ سفید در بیانیه ای گفت، رئیس جمهوری برای خودش و تمامی کسانیکه از وی و مردم آمریکا به صورت جدی حمایت می نمایند تدابیر امنیتی و بهداشتی در نظر گرفته است.

سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت، کاخ سفید کوشش می نماید تا هم در داخل عمارت و هم هنگام سفر رئیس جمهور اوضاع را تحت کنترل داشته باشد و کمترین احتمال ابتلا را در نظر بگیرد.

با این حال ترامپ امروز آدینه گفت نتیجه تست کرونای خودش و همسرش مثبت بوده است و آن ها وارد قرنطینه شده اند.

پزشک کاخ سفید اعلام نموده حال ترامپ و همسرش خوب است و بنا بر اعلام کاخ سفید، ترامپ در محل کارش قرنطینه می گردد و به فعالیت هایش ادامه خواهد داد.

هم چنین در پی این خبر ارزش سهام در بازار بورس آمریکا به شدت کاهش یافته است و سفر انتخاباتی ترامپ به فلوریدا هم کنسل شد.

منبع: فرارو

به "ترامپ به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید