گل محمدی: استعفای انصاری فرد برای من شوک آور بود، بازیکنانم مرد روزهای سخت هستند

به گزارش وبلاگ حامد، یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس استعفای محمدحسن انصاری فرد، مدیرعامل پیشین این باشگاه را برای خود به یک شوک تشبیه کرد.

گل محمدی: استعفای انصاری فرد برای من شوک آور بود، بازیکنانم مرد روزهای سخت هستند

به گزارش وبلاگ حامد، یحیی گل محمدی در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، درباره شرایط سرخپوشان گفت: شرایط خیلی خوبی داشتیم و از لحاظ بدنی و تیمی به شرایط خوبی رسیده بودیم. با نتایج خوبی که گرفته بودیم از لحاظ روحی و روانی هم فرایند رو به رشدی داشتیم و دوست داشتیم مسابقات ادامه داشت، اما به دلیل شیوع بیماری کرونا لغو شد و ما هم موظفیم که از قانون تبعیت کنیم. امیدوارم هر چه زودتر این بیماری ریشه کن گردد و مردم ایران به زندگی عادی بازگردند و شیوع این بیماری هم روز به روز کمتر گردد.

وی یادآور شد: خوشبختانه در آغاز نیم فصل دوم آغاز خوبی داشتیم. ما با مدعیان بازی داشتیم و قرعه مان سخت بود ضمن اینکه دو بازی لیگ قهرمانان آسیا هم بود و خستگی ناشی از چند سفر و بازی با تیم های قدرتمند کارمان را سخت نموده بود، اما با کوشش بازیکنان توانستیم نتایج خوبی بگیریم و امتیازات مهمی را به دست بیاوریم. مهمترین دلیل این نتایج خوب هم همین بازیکنان هستند که در هر بازی با قدرت و انگیزه بالا وارد بازی شدند. کوشش آنها واقعاً جای تشکر دارد و اینکه باز هم نشان دادند مرد روزهای سخت هستند و چقدر حرفه ای و با انگیزه کار می نمایند.

گل محمدی گفت: بعد از تعطیلی لیگ چند روز استراحت کردیم و از چهارشنبه مجدداً به تمرینات برگشتیم. دوباره چند روز تمرین می کنیم و سپس یک هفته استراحت خواهیم داشت. کوشش می کنیم با برنامه ریزی مناسب بدن بازیکنان را آماده نگه داریم و همچنین تمرینات را به گونه ای طراحی می کنیم که بازیکنی مصدوم نگردد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره تهمت هایی که برخی افراد بعد از فاصله دریافت سرخ ها در صدر به این تیم زدند، گفت: این حرف ها همواره به ما انگیزه بیشتر می دهد و باعث می گردد بیشتر و متحدتر از قبل کوشش کنیم. این دوستان به خاطر فشاری که از سوی طرفداران خود حس می نمایند و همین طور هزینه های زیادی که انجام داده اند، این حرف ها را می زنند. ما نباید زیاد به این حرف ها اهمیت بدهیم و مثل قبل فقط کار خودمان را با قدرت انجام می دهیم. با این حال از کمیته انضباطی فدراسیون می خواهم با افرادی که حرف های نامربوط و تهمت می زنند و روح فوتبال و همین طور خود لیگ را زیر سؤال می برند قانونی و قاطعانه برخورد کند.

وی درباره تغییرات مدیریتی اتفاق افتاده در باشگاه پرسپولیس نیز گفت: استعفای آقای انصاری فرد برای خود من شوک آور بود. با خودش که حرف زدم گفت فضا را برای ادامه کار مناسب ندیده و تصمیم گرفته استعفا دهد. با این حال در صحبتی که داشتیم خیلی به من اصرار کرد که با قدرت به کار ادامه دهیم و برای تیم آرزوی موفقیت کرد. جا دارد اینجا از کوشش ها و یاری هایی که آقای انصاری فرد به تیم کرد، تشکر کنم. باشگاه مسائل اقتصادی زیادی داشت، اما او توانست پرداختی به تیم را به 50 درصد برساند. دوست داشتیم همان طور که کار را با انصاری فرد آغاز کردیم با او هم تمام کنیم، ولی به هرحال این گونه نشد.

گل محمدی توضیح داد: الان تیم مدیریتی جدیدی آمده است که برای شان آرزوی موفقیت دارم. چیزی که مثل همواره مهم و در اولویت بوده، پرسپولیس است. باید خیلی هوشیار باشیم و اتحادمان را حفظ کنیم. کوشش کنیم که اختلافی بین طرفداران به وجود نیاید. ما هم تمام کوشش مان را می کنیم که این تیم مثل همواره سربلند باشد. جا دارد از علی کریمی عزیز هم تشکر کنم که در این رابطه صحبت کرد و امیدوارم با انسجام و همدلی بیشتر بتوانیم به راه مان ادامه دهیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "گل محمدی: استعفای انصاری فرد برای من شوک آور بود، بازیکنانم مرد روزهای سخت هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: استعفای انصاری فرد برای من شوک آور بود، بازیکنانم مرد روزهای سخت هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید