کسب رتبه برتر اداره ایثارگران منطقه 15 در میان مناطق 22 گانه

به گزارش وبلاگ حامد، اداره ایثارگران منطقه 15 با گردآوری 21 جلد کتاب زندگینامه شهدای محلات منطقه 15 و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیروز به کسب رتبه برتر در میان مناطق 22 گانه تهران شد.

کسب رتبه برتر اداره ایثارگران منطقه 15 در میان مناطق 22 گانه

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، مرتضی اصغری معاون توسعه منابع انسانی منطقه با اعلام این خبر گفت: واحد امور ایثارگران منطقه در ارزیابی عملکرد دوره ای واحدهای امور ایثارگران مناطق 22 گانه به لحاظ گردآوری 21 جلد کتاب زندگینامه شهدای محلات منطقه 15 و نیز ترویج فرهنگ ایثار و شهادت پیروز به کسب رتبه برتر شد.

او گفت: برگزاری سلسله همایش های تهران شهید باران می گردد، تکریم از خانواده های معزز شهدا و تجلیل از قهرمانانی که حماسه جاوید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را در تاریخ این مرزو بوم رقم زده اند از جمله اقدامات اجرا شده اداره امور ایثارگران منطقه است.

در بخشی از این تقدیر نامه آمده است: تاریخ همواره وامدار زنان و مردانی است که در مقاطع مختلف تاریخ در جغرافیایی به نام ایران، جان را در طبق اخلاص نهاده و عمیق ترین مفاهیم بشیری یعنی ایثار، فداکاری و شهادت را برای نسل آینده تعریف و تفسیر نموده اند. برگزاری سلسله همایش های تهران شهید باران می گردد و همچنین تکریم از خانواده های معزز شهدا فرصت مناسبی است برای کسب معنویت و سپاسگزار و پاسداشت مقام ایشان و تجلیل از قهرمانانی که حماسه جاوید انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را در تاریخ این مرزبوم رقم زدند.

او در ادامه به اهمیت زنده نگهداشتن یاد شهدا و گذشت، ایثار خانواده های معظم شهدا اشاره نمود و اضافه کرد: : منطقه 15 خاستگاه 2 هزار شهید دفاع مقدس، 24 شهید مدافع حرم و 4 هزار و 600 ایثارگر است که از نظر تعداد شهید و جانبازان از مناطق سرآمد تهران است.

منبع: خبرگزاری آریا

به "کسب رتبه برتر اداره ایثارگران منطقه 15 در میان مناطق 22 گانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کسب رتبه برتر اداره ایثارگران منطقه 15 در میان مناطق 22 گانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید