شرایط آسمان ایران در روزهای آینده، بندرعباس داغ ترین شهر کشور خبرنگاران

به گزارش وبلاگ حامد، معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی با بیان اینکه در یکی دو روز آینده در بعضی شهر ها بارش خفیف و پراکنده و همچنین وزش باد داریم، گفت: روز های دوم و سوم فروردین جوی آرام در اغلب نقاط کشور حاکم است.

شرایط آسمان ایران در روزهای آینده، بندرعباس داغ ترین شهر کشور خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی وبلاگ حامد، محمد اصغری گفت: امروز در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش باران و وزش باد داریم همچنین در بعضی مناطق کرمان، فارس، بوشهر، یزد، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، گلستان، گیلان، مازندران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و سمنان بارش پراکنده و وزش باد در بعضی ساعات پیش بینی شده است.

وی ادامه داد: شنبه 30 اسفند در استان های خراسان رضوی و خراسان شمالی بارش باران، وزش باد با احتمال رعد و برق پیش بینی می گردد همچنین وزش باد و بارش خفیف باران در خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، هرمزگان و ارتفاعات کرمان داریم.

اصغری از بارش پراکنده در خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و شمال آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی در روز یکم فروردین 1400 اطلاع داد و گفت: روز های دوم و سوم فروردین جوی آرام در اغلب نقاط کشور حاکم است.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی بیان نمود: اواسط وقت روز سه شنبه روز سوم فروردین سامانه بارشی از شمال غرب وارد کشور می گردد در این راستا در آذربایجان غربی و شمال آذربایجان شرقی بارش باران و در ارتفاعات بارش برف داریم.

وی گفت: امروز مرکز و شمال خلیج فارس مواج است و روز های یکشنبه و دوشنبه دریای عمان مواج خواهد بود.

اصغری در تشریح شرایط پایتخت گفت: آسمان تهران فردا صاف تا کمی ابری است در بعضی ساعات افزایش باد پیش بینی می گردد بیشینه و کمینه دما فردا در پایتخت 20 و یک درجه خواهد بود.

معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی ادامه داد: روز آینده شهرکرد با کمینه دمای 2 درجه زیرصفر سردترین مرکز استان و بندرعباس با بیشینه دمای 31 درجه بالای صفر گرمترین مرکز استان خواهد بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شرایط آسمان ایران در روزهای آینده، بندرعباس داغ ترین شهر کشور خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط آسمان ایران در روزهای آینده، بندرعباس داغ ترین شهر کشور خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید