جانشین کریم باقری از استقلال می آید؛ کاپیتان محبوب آبی ها آماده آغاز رویایی شد

به گزارش وبلاگ حامد، تهران (پانا) شماره 2 محبوب استقلالی ها به زودی اولین تجربه مربیگری عظیم خود را به صورت رسمی شروع خواهد نمود.

جانشین کریم باقری از استقلال می آید؛ کاپیتان محبوب آبی ها آماده آغاز رویایی شد

زمانی که دراگان اسکوچیچ جانشین مارک ویلموتس شد به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال ایران انتخاب شد، قرار بر این بود که سرمربی کروات تیم ملی در کادر فنی خود دو مربی ایرانی داشته باشد تا هم در کار مدیریت تیم به او یاری نمایند و هم تجربه لازم را برای آینده بدست آورند.

قرار بود آقا کریم و هاشمیان باشند

ابتدا گزینه وحید هاشمیان و کریم باقری برای دستیاری دراگان اسکوچیچ مطرح شدند، اتفاقی که باعث شد بود پس از سال ها این امید به وجود بیاید که در کنار سرمربی خارجی تیم ملی، دو مربی ایرانی وجود دارند که یکی در کار فنی و دانش بسیار بالاست و در اروپا دوره های پیشرفته مربیگری را سپری نموده است و دیگری در جمع کردن حاشیه و آرام کردن اوضاع تیم تخصص دارد.

در ابتدا حتی توافقی هم با کریم باقری و وحید هاشمیان برای حضور در تیم ملی اجرا شده بود اما از بین دو بازیکن دهه 1990 و 2000 تیم ملی، تنها وحید هاشمیان برای همکاری با فدراسیون فوتبال به توافق رسید و کریم باقری گفته می گردد به علت عدم توافق اقتصادی، به تیم ملی نرفت حضور در پرسپولیس را ترجیح داد.

جانشین باقری کیست؟

پس از اینکه کریم باقری با فدراسیون فوتبال برای حضور در تیم ملی به توافق نرسید، یکی از سوال های مهمی که درباره کادر فنی اسکوچیچ مطرح شده بود، جانشین کریم باقری در تیم ملی بود و به همین دلیل شایعاتی مختلفی شنیده شد و از افرادی مانند علی کریمی و پیروز قربانی هم بحث به میان آمد اما در نهایت به نظر می رسد گزینه ای دستیار دراگان اسکوچیچ خواهد شد که در بین گزینه های شایعات نبوده است.

براساس اخبار رسیده، فدراسیون فوتبال برای دستیاری سرمربی کروات تیم ملی بدنبال درخواست دراگان اسکوچیچ با خسرو حیدری کاپیتان سابق استقلال مذاکره نموده است و حتی در این راه توافق خوبی هم اجرا شده و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، شماره 2 سابق استقلال به زودی کارش را به عنوان دستیار در تیم ملی شروع خواهد نمود. حتی گفته می گردد این امکان حضور دارد که خسرو حیدری در اردوی آبان ماه تیم ملی هم حضور داشته باشد.

خسرو حیدری که در لیگ برتر هجدهم از فوتبال خداحافظی کرد، تا به امروز در تیمی مربیگری ننموده است و این اولین تجربه مربیگری او خواهد بود که می تواند شروعی خوب و رویایی برایش تلقی گردد. البته این در حالی است که بعضی از هم بازی های او بدون طی کردن مراحل مربیگری به صورت عجیبی در همان اولین گام سرمربی شده اند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "جانشین کریم باقری از استقلال می آید؛ کاپیتان محبوب آبی ها آماده آغاز رویایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جانشین کریم باقری از استقلال می آید؛ کاپیتان محبوب آبی ها آماده آغاز رویایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید