به بازیکنانم گفتم به اهواز می رویم که فوتبال بازی نکنیم ، راگبی بازی کردیم!

به گزارش وبلاگ حامد، خبرنگاران/خوزستان سرمربی تیم فوتبال بادران تهران با اشاره به شرایط نامناسب زمین چمن استادیوم تختی اهواز، گفت: با بازیکنان صحبت نموده بودم که ما می رویم که اصلا فوتبال بازی نکنیم و بازی مثل راگبی بود.

به بازیکنانم گفتم به اهواز می رویم که فوتبال بازی نکنیم ، راگبی بازی کردیم!

محسن عاشوری پس از شکست تیمش در جام حذفی فوتبال مقابل بادران تهران، اظهارکرد: پیش از این که برای این بازی به اهواز بیایم به فدراسیون نامه ارسال کردیم که اهواز به جز شرایط قرمز کرونایی، شرایط برگزاری این ملاقات را در ورزشگاه تختی ندارد. این ورزشگاه شرایط برگزاری بازی لیگ سه را هم ندارد. این حرف ها را چون در این ملاقات شکست خورده ایم، نمی گویم. قبلا هم همکاران من در تیم های دیگر نیز به این موضوع اشاره نموده بودند.

به گزارش وبلاگ حامد، وی خاطرنشان کرد: از رختکن ما فیلم بگیرید و ببینید که این رختکن سرویس بهداشتی، دستگاه تهویه و سیستم گرمایشی نداشت و این هم شرایط زمین بازی. یعنی شرایط زمین فوتبال اهواز، مرکز خوزستان باید این گونه باشد. می گویند همین یک ورزشگاه است و فولاد هم ورزشگاهش را در اختیار نمی گذارد، پس بروند در ورزشگاه شهرهای همجوار میزبانی نمایند. این اتفاق برای تیم های آستارا، خوشه طلایی و چوکا تالش هم افتاد. مگر نه این که برای برگزاری لیگ حرفه ای باید شرایط حرفه ای هم داشته باشیم، پس کجای شرایط زمین اهواز، حرفه ای است؟ این ورزشگاه حداقل استانداردها را برای برگزاری بازی ندارد.

سرمربی تیم فوتبال بادران تهران در واکنش به اعتراضات نیمکت استقلال ملاثانی، گفت: نمی دانم چرا داوران علی رغم این که دست شان باز است و قانون گذاشته شده تا همه از فوتبال لذت ببرند، این همه مماشات کردند. اگر شما امروز از این فوتبال لذت بردید، ما هم لذت بردیم. این شکل از فوتبال به چه کسی یاری می نماید؟ من به استراتژی استقلال ملاثانی اصلا کاری ندارم اما این مشکل از تشکیلات فوتبال و حتی بازیکنان من است زیرا با آن ها صحبت نموده بودم که ما می رویم که اصلا فوتبال بازی نکنیم. شرایط زمین به هیچ کدام از دو تیم اجازه بازی نمی داد. بازی مثل راگبی بود و بعد هم آنقدر داور را تحت فشار قرار دادند تا یک پنالتی شک برانگیز برای حریف گرفته شد. من فکر می کنم داور تحت فشار داد و بیداد نیمکت حریف بود، هر چند دو نفر را هم اخراج کرد. در بیشتر زمان بازی نیز توپ از جریان افتاده بود و این فوتبال نبود که به خواهیم درباره آن صحبت کنیم و همه اش تحت تاثیر مسائل حاشیه ای بود. خوشحالم حداقل سال جاری دیگر به این ورزشگاه پا نمی گذارم زیرا دو بازی سخت در لیگ یک و جام جذفی به خاطر شرایط زمین در این ورزشگاه داشتیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "به بازیکنانم گفتم به اهواز می رویم که فوتبال بازی نکنیم ، راگبی بازی کردیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به بازیکنانم گفتم به اهواز می رویم که فوتبال بازی نکنیم ، راگبی بازی کردیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید