نتفلیکس یک باشگاه کتاب تاسیس نموده است

به گزارش وبلاگ حامد به نقل از پیمنتس، شرکت چندرسانه نتفلیکس تولیدکننده فیلم ها و سریال های تلویزیونی اعلام نموده است که برای ارائه سرویس های مربوط به کتاب و مطالعه داستان های ساخته شده به وسیله این شرکت، یک باشگاه کتاب راه اندازی نموده است تا بتواند تنها به مشتری های خود خدمات بهتری ارائه کند.

نتفلیکس یک باشگاه کتاب تاسیس نموده است

نتفلیکس پلتفرم و شرکت تولیدنمایندهٔ محتوای آمریکایی است که مقر اصلی آن در استان کالیفرنیا است که در واقع اولین بار در سال 1997 کار خود را با اشتراک کتابخانه ای و محصولات فرهنگی مثل فیلم و سریال و محتواهای مکتوب کار خود را شروع کرد. در ژانویهٔ 2021 نتفلیکس به بیش از 203 میلیون مشترک رسید که تنها 66میلیون آن در آمریکا زندگی می نمایند.

مسئولان این شرکت در بیانیه رسمی خود ادعا می نمایند که تاسیس این باشگاه کتاب می تواند به بالارفتن کیفیت محتوای فیلم و سریال ها اضافه کند. بر اساس اطلاعات منتشرشده این باشگاه به کاربرانش اجازه می دهد با برنامه ها و فیلم های نمایش داده شده ارتباط بیشتری بگیرند و درباره آن نظر بدهند. در واقع این باشگاه کتاب یک کانال اشتراک محتوا و نظرات مکتوب درباره فیلم ها و سریال هاست.

طبق ادعای مسئولان نتفلیکس این باشگاه محلی برای هواداران کتاب های اقتباس شده برای ساخت فیلم و سریال های شبکه است و می تواند در آینده وسعت بیشتری پیدا کند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "نتفلیکس یک باشگاه کتاب تاسیس نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتفلیکس یک باشگاه کتاب تاسیس نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید