توزیع سطل زباله در اهواز برای جمع آوری پسماند های خانگی

به گزارش وبلاگ حامد، معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: به منظور ساماندهی جمع آوری پسماند های خانگی، 5 هزار سطل زباله توزیع خواهد شد.

توزیع سطل زباله در اهواز برای جمع آوری پسماند های خانگی

علی شمسی گفت: برنامه های کوتاه مدت در دستور کار است و درخواست خریداری 5 هزار سطل زباله را داده ایم و باید مراحل اداری و قانونی سپری گردد.معاونت فرهنگی نیز همزمان با تامین و توزیع سطل ها، کار های فرهنگی و آموزش های شهروندی را شروع خواهد نمود.

شمسی می گوید: توزیع سطل ها میان شهروندان سال جاری و قبل از شروع سال نو اتفاق می افتد، جمع آوری سطل های زباله بزرگ در منطقه 2 و 6 اهواز تا حدودی اجرا شده و تعداد به جامانده در همه نقاط و به ویژه هسته مرکزی شهر درحال انجام است.

معاون محیط زیست و خدمات شهری شهرداری اهواز گفت: وقتی مردم زباله ها را در ساعتی تعیین بیرون از منزل قرار دهند و در این رابطه همکاری داشته باشند، فرصتی برای فعالیت زباله گرد ها به وجود نمی آید و شاهد رهاشدن زباله ها در خیابان ها و معابر نخواهیم بود.

به گفته او درصورتیکه در بازه زمانی 21 تا 23 زباله ها درب منازل قرار بگیرند، زباله گرد ها فرصت محدودی برای فعالیت دارند، اما وقتی در ساعت های مختلف شبانه روز و به صورت نامنظم زباله ها زباله بگذارند، این افراد می توانند فعالیت زیادی داشته باشند.

وبلاگ حامد خوزستان اهواز

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "توزیع سطل زباله در اهواز برای جمع آوری پسماند های خانگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع سطل زباله در اهواز برای جمع آوری پسماند های خانگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید