ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، ارسلان جانشین شیخ می شود؟

به گزارش وبلاگ حامد، آبی پوشان تهران که با 6 امتیاز از 2 بازی در صدر جدول گروه سوم آسیا قرار دارند و یکی از شانس های صعود از این گروه به حساب می آیند، امشب در جده به مصاف تیم الدحیل قطر می فرایند که نتیجه این بازی در سرنوشت این گروه بسیار تاثیرگذار است.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، ارسلان جانشین شیخ می شود؟

آبی پوشان در بازی امشب نیز مثل دو بازی قبلی از رشید مظاهری درون دروازه استفاده می کنند و به نظر می رسد در قلب خط دفاعی این تیم نیز از زوج غلامی - یزدانی شکل خواهد گرفت. وریا غفوری و محمد نادری هم محتمل ترین گزینه ها برای قرار دریافت در پست مدافعین چپ و راست هستند.

مسعود ریگی یکی از بهترین هافبک های دفاعی آسیا مثل دو بازی گذشته در مرکز زمین قرار خواهد گرفت و احتمال حضور آرش رضاوند، ستاره بازی قبلی آبیها در کنار وی نیز زیاد است.

هرویه میلیچ که در آسیا با شرح وظایفی تازه برای آبی پوشان به میدان می رود، به احتمال زیاد باز هم در ترکیب ثابت قرار خواهد گرفت و فرشید اسماعیلی هم که یکی از بهترین بازیکنان آسیایی آبی پوشان است، دیگر بازیکنی است که حضورش در ترکیب ثابت قابل پیش بینی است.

همچنین از حضور مهدی قایدی نیز در ترکیب ثابت آبی پوشان نمی توان به راحتی گذشت و باید او را نیز یکی از 11 بازیکنی دانست که قرار است امشب بازی را برای این تیم آغاز کنند.

مهم ترین تغییری که شاید فرهاد مجیدی نسبت به بازی قبلی برای ترکیب اولیه تیمش در نظر بگیرد، استفاده از ارسلان مطهری به جای شیخ دیاباته در ترکیب اصلی است. قدرت بدنی خوب و ضریب بالای جنگندگی این بازیکن که منجر به پرس سنگین روی خط دفاعی می شود، شانس حضور او را در ترکیب ثابت بالا می برد.

یازده بازیکنی که شانس زیادی برای قرار دریافت در ترکیب اولیه استقلال دارند به شرح زیر هستند:

رشید مظاهری، وریا غفوری، محمد نادری، عارف غلامی، سیاوش یزدانی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، هرویه میلیچ، فرشید اسماعیلی، مهدی قایدی، ارسلان مطهری.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، ارسلان جانشین شیخ می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترکیب احتمالی استقلال مقابل الدحیل، ارسلان جانشین شیخ می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید