آقای مدیر از امشب اکران آنلاین می شود

به گزارش وبلاگ حامد، تهران (پانا) - مستند آقای مدیر از تولیدات خانه مستند، اکران آنلاین خود را پس از سه سال از امشب 14 اسفندماه آغاز می کند.

آقای مدیر از امشب اکران آنلاین می شود

به گزارش روابط عمومی خانه مستند، آقای مدیر به کارگردانی علی نیکبخت و تهیه کنندگی احمد شفیعی از امشب 14 اسفندماه ساعت 20 اکران آنلاین خود را در سایت خانه مستند شروع می کند.

آقای مدیر از تولیدات خانه مستند است و به مسائل عجیب و غریب شهر تهران در طی چندسال اخیر می پردازد؛ آن هم مسائلی که به دلیل مسایل مختلف در سطوح مدیریتی، روز به روز بیشتر و پررنگ تر می شوند.

احمد شفیعی تهیه کننده آقای مدیر درباره این مستند می گوید: مستند آقای مدیر تلنگری به مدیریت شهری تهران به مثابه یک کلان شهر است. مهم ترین معضل این شهر را پس از مطالعات و تحقیقات فراوان در بلاتکلیفی مدیریت شهری، تعارض منافع و بی توجهی مسئولان یافتیم و در این مستند نیز در صحبت با کارشناسان مختلف به برخی از مسائل و معضلات کلانی پرداختیم که به نوعی مانند آتش زیر خاکستر هر لحظه امکان دارد فاجعه ای به وجود آورند.

این تهیه کننده گفت: این مستند پاییز سال 1397 تولید شد اما بنا به ملاحظاتی پخش آن امروز پس از سه سال به صورت آنلاین شروع می شود. امیدواریم این فیلم بتواند تاثیرگذار باشد و شاهد بهبود اوضاع مدیریتی این کلان شهر باشیم.

در خلاصه این مستند اجتماعی آمده است: غول بزرگ تهران روزی ما را خواهد بلعید، اگر تهران بی مدیر باشد.

عوامل این فیلم مستند عبارتند از تدوین گر: مهدی عبدالباقی، تصویربردار: محمدزمانی، صدابردار: محمد مهرجو، مدیر تولید: محمد علی شیخ ربیعی و دستیار کارگردان: محمدجواد امیرانی.

مستند آقای مدیر محصول سال 97 خانه مستند است و از امشب 14 اسفندماه اکران آنلاین خود را در سایت خانه مستند شروع می کند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "آقای مدیر از امشب اکران آنلاین می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای مدیر از امشب اکران آنلاین می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید